WYPRZEDAŻ
Zobacz ofertę wyprzedażową
KATALOG

Wybierz kolekcję

OFERTA WYPRZEDAŻOWA

Wyjątkowe tkaniny w atrakcyjnych cenach do wyczerpania zapasów

W naszej ofercie wyprzedażowej możesz znaleźć tkaniny, które z różnych względów nie znajdują już miejsca w aktualnych kolekcjach. Spełniają jednak one najwyższe standardy jakościowe, są atrakcyjne cenowo a duży wybór sprawia, że każdy znajdzie tu coś dla siebie.


Wyprzedaż

PORADNIK

Potrzebujesz podpowiedzi?

Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, w którym wyjaśniamy, w jaki sposób kolory oddziałują na człowieka oraz w jaki sposób wybrać tkaniny odpowiednie do ulubionego stylu wnętrzarskiego.


Zobacz

SALONY MEBLOWE I PRODUCENCI

Sprawdź, gdzie znajdziesz meble w tkaninach Italsenso

  • Partnerskie salony meblowe, w których zobaczysz próbniki naszych tkanin i zamówisz meble.
  • Producenci, którzy wykonują meble w naszych tkaninach.

Katalog tkanin – kolekcje tkanin i włoska perfekcja w wyposażeniu wnętrz

Dobór wyposażenia wnętrz to niezwykle skomplikowane zadanie. Każdy element wpływa na atmosferę w danym pomieszczeniu. Całość z kolei definiuje to, w jaki sposób będziesz czuł się we własnych czterech ścianach. Materiał tapicerski wybranej kolekcji stanowi z kolei jeden z podstawowych czynników wpływających na estetykę wnętrz. Tkaniny Italsenso stanowią niezwykle istotny element, który może nadać Twojemu mieszkaniu włoski charakter. Katalog tkanin i zawarte w nim kolekcje są inspirowane słoneczną Italią zdobywają uznanie wielu projektantów i to zresztą nie bez powodu. Charakteryzują się one nie tylko wyjątkową jakością, ale również zróżnicowanym wzornictwem. Dzięki ponadprzeciętnemu wachlarzowi materiałów dostępnych w naszej ofercie, dopasujesz bez problemu dowolną tkaninę do indywidualnych preferencji. Na czym polega fenomen materiałów obiciowych z kolekcji Italsenso? Dowiedz się więcej na ten temat właśnie tutaj!

Włoskie inspiracje w naszych kolekcjach – materiały obiciowe Italsenso

Półwysep Apeniński znany jest z długiej tradycji w produkcji tkanin i tekstyliów. Rzemieślnicza precyzja oraz dbałość o każdy detal stanowią cechę wyróżniającą włoskie kolekcje. Materiały obiciowe Italsenso w pełni oddają wieloletnie dziedzictwo tej części świata. Poszczególne produkty niezależnie od kolekcji, zapewnią Ci dostęp do wysokiej klasy nabytków na lata regularnego użytkowania. Każda propozycja z naszej oferty zawiera w sobie zauważalny fragment historii Włoch, a także szczegóły charakterystyczne dla tkanin dostępnych w poszczególnych regionach tego kraju. Przykładowo materiały obiciowe Firenze inspirowane są prawdziwym toskańskim temperamentem. Pozostaje on wyczuwalny zarówno w dotyku, jak i z perspektywy czysto wizualnej.

Kolekcje tkanin Italsenso – co czyni je wyjątkowymi?

W tym aspekcie jest to umiejętność łączenia tradycyjnych inspiracji z nowoczesnym standardem. Włoscy producenci nie boją się eksperymentować z wzornictwem, kolorami i fakturami, tworząc unikalne i często awangardowe materiały. To właśnie połączenie innowacji i tradycji danego regionu czyni kolekcje naszych tkanin obiciowych tak atrakcyjnymi dla projektantów i klientów z całego świata. Przykładem będzie inspirowana regionem tkanina, od którego pochodzi nazwa materiału, czyli Vinci znajdujące się w prowincji Florencja.

Kolejna zaleta, czyli różnorodność kolekcji i dostępnych materiałów obiciowych

Tkaniny obiciowe z wybranych kolekcji Italsenso gwarantują wybór z całej gamy stylów, od klasycznego po nowoczesny. Dotyczy to również charakterystyki, która stawia zarówno na elegancję, jak i proponuje bardziej wyraziste propozycje. Bez względu na to, czy preferujesz subtelne, stonowane barwy, czy też ekspresywne i kolorowe wzory – z pewnością znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie. Jeśli nie znasz jeszcze swoich preferencji, warto skorzystać z naszego katalogu inspiracji wnętrz. Podzielony jest on na różne style i projekty pozwalające zasugerować się, w jaki sposób możesz dobrać poszczególne kolekcje materiałów obiciowych Italsenso do własnego gustu.

Nasz fanpage

Zamknij