O italsenso

Idea

Wierzymy, że dom to nie miejsce, ale stan ducha. Czujesz się w nim dobrze, gdy odpowiada Twoim potrzebom, w pełni wyraża Ciebie.

O italsenso

Dowiedz się, jakiego wnętrza potrzebujesz

Idealny dom, w zależności od Twoich potrzeb, wprowadza nastrój relaksu lub dodaje energii. Zapewnia warunki do koncentracji nad pracą lub odpoczynku po ciężkim dniu. Odpowiedni dla Ciebie nastrój zbudujesz dzięki umiejętnie dobranym kolorom. To one tworzą wnętrza sprzyjające wyciszeniu lub pobudzające do działania.

Ale kolor to nie wszystko. Ważny jest także styl wnętrza, który oddaje Twoją naturę. Może lubisz delikatną kobiecą elegancję Prowansji? Lepiej czujesz się w chłodnym minimalizmie? Stawiasz na styl klasyczny, albo wolisz szalony, energetyczny vintage?

Dobre wnętrze to takie, które wyraża Ciebie w kolorystyce i stylu. Wybór koloru i stylu wnętrza to dla niektórych sprawa prosta, dla innych zdecydowanie trudniejsza. Zapytaj siebie, czego potrzebujesz. Sprawdź, czym charakteryzują się różne style wnętrzarskie i zainspiruj się!

O italsenso

Odkryj swoją tkaninę

Jeśli nie wiesz, jak dobrać tkaninę, która odpowiada Twoim potrzebom, podsuwamy Ci nasz poradnik jak dobrać kolory. Z poradnika dowiesz się, w jaki sposób stworzyć dany styl we wnętrzu i dobrać kolory, które zapewnią Ci odpowiedni nastrój.

Jeśli dokładnie wiesz, czego potrzebujesz, wypróbuj naszą wyszukiwarkę tkanin i znajdź Twoją tkaninę! Wybierz spośród 1000 oryginalnych materiałów, takie które odpowiadają Twoim oczekiwaniom. Dzięki wyszukiwarce możesz łatwo znaleźć tkaniny o interesujących Cię właściwościach: składzie, kompozycji włókien, kolorze. Wyraź siebie poprzez swój Dom!

O italsenso

Sprawdź nasze rekomendacje

Wieloletnie doświadczenie mówi nam, że czasem zbyt szeroki wybór utrudnia podjęcie decyzji. Dlatego powstał nasz system rekomendacji. Dla ułatwienia doskonałe jakościowo tkaniny sygnujemy logiem D.O.C.

D.O.C (Denominazione di origine controllata) to zapożyczone przez nas z branży winiarskiej oznaczenie pochodzenia tkanin. Wskazuje na ich szlachetne włoskie korzenie, co dodatkowo podkreśla staranny dobór włókien.

Nasze kolekcje tkanin gładkich, melanżowych czy w drobny wzór uzupełniają oryginalne tkaniny dekoracyjne, oznaczone logiem Decor.

Decor to kolekcje inspirujących wzorów, które mogą być wykorzystane zarówno w dodatkach, jak i jako tkanina obiciowa. Wszystko zależy od Ciebie.

Stawiasz na praktyczne rozwiązania? Proponujemy funkcjonalne połączenie piękna i użyteczności – Zero Spot System, dzięki któremu tkaniny są łatwe do czyszczenia.

O italsenso

Poznajmy się

20 lat doświadczeń – tyle dzieli nas od pierwszego kontaktu z włoskimi tkaninami z Prato. Zauroczyły nas od pierwszego wejrzenia. Chcieliśmy, by pojawiły się w naszym kraju i tak się wkrótce stało. Te lata nauczyły nas, by cenić nie tylko jakość, ale także szeroki wybór materiałów. Dziś zapewniamy pełen wachlarz wyjątkowych materiałów tapicerskich – katalog tkanin Italsenso ułatwi Ci wybór tej najlepszej dla Ciebie. Bo przecież Twój dom, ma wyrażać właśnie Ciebie.

PORADNIK

Potrzebujesz podpowiedzi?

Przygotowaliśmy dla Ciebie poradnik, w którym wyjaśniamy, w jaki sposób kolory oddziałują na człowieka oraz w jaki sposób wybrać tkaniny odpowiednie do ulubionego stylu wnętrzarskiego.


Zobacz

SALONY MEBLOWE I PRODUCENCI

Sprawdź, gdzie znajdziesz meble w tkaninach Italsenso

  • Partnerskie salony meblowe, w których zobaczysz próbniki naszych tkanin i zamówisz meble.
  • Producenci, którzy wykonują meble w naszych tkaninach.

Nasz fanpage

Zamknij